حمل و نقل و نصب قطعات بتنی پیش ساخته و کنترل کیفی

نصب قطعات پیش ساخته بتنی

آنچه در این مطلب می خوانید:

حمل و نقل و نصب قطعات بتنی پیش ساخته و کنترل کیفی

حمل و نقل قطعات بتنی :

حمل قطعات پیش ساخته (دیوار ، فیسینگ ، قرنیز ، نیوجرسی ، وزنه تعادل تاور کرین و …) باید توسط وسایل نقلیه مناسب با قطعات و با رعایت قوانین ترافیکی و حمل و نقل منطقه انجام شود. ابعاد و وزن قطعات باید چنان انتخاب گردند تا انتقال آنها از کارخانه تا کارگاه از نظر معابر و پل های سر راه ، بدون اشکال صورت پذیرد. همچنین بارگیری و حمل بایستی به نحوی سازماندهی گردند که از ضربه خوردن و واژگون شدن قطعات هنگام حمل جلوگیری نمود.

برنامه ریزی و نصب قطعات بتنی پیش ساخته در کارگاه :

نصب قطعات پیش ساخته باید تحت سرپرستی و نظارت افراد مجرب یا تکنسین های متخصص که برای نصب این نوع سازه ها آموزش دیده اند انجام گیرد. ماشین آلاتی که هنگام نصب استفاده خواهند شد باید با توجه به ابعاد و وزن قطعات ، محل استقرار ماشین و شعاع عملکرد آنها انتخاب شوند.

نصب دیوار بتنی

کنترل کیفی هنگام نصب :

کنترل قبل و پس از نصب قطعات (مانند چک نمودن قطعات دپو شده در کارگاه و اطمینان از سالم بودن آنها ، بازرسی نحوه نصب ، جلوگیری از تمرکز نامطلوب نیروها هنگام نصب و غیره) بایستی انجام پذیرد تا از خطاهای احتمالی ، جلوگیری به عمل آورد.

ضوابط ایمنی هنگام نصب قطعات پیش ساخته بتنی :

هنگام نصب قطعات پیش ساخته باید کلیه موارد ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا رعایت شود. توجه مخصوص به ناپایداری قطعات تا قبل از گرفتن و سخت شدن بتن اتصالات ، بازرسی و کنترل مستمر لوازم مکانیکی و ابزار برقی جرثقیل ها و دیگر وسایل باربر ، ضرورت دارد.

مهار قطعات پیش ساخته در حین نصب :

نیروهایی که از مهارهای موقت به عضو پیش ساخته وارد می شود با نیروهایی که آن قطعه به عنوان عضو سازه ای تحمل می کند مغایرند و باید مقاومت هر قطعه پیش ساخته در مقابل این گونه نیروها کنترل گردد.

نصب قطعات بتن پیش ساخته

جهت مشاهده انواع پروژه های بتن پیش ساخته ، روی لینک زیر کلیک نمایید.

محصولات ما

دیوار پیش ساخته بتنی

دیوار بتنی پیش ساخته با هدف پارتیشن بندی ، ایجاد دیوار با مقاومت بالا ، سرعت بالای ساخت ، جابجایی در هر زمان ، نمای زیبا و همچنین عمر طولانی استفاده می شوند.

فیسینگ (نمای) پل

فیسینگ ها ، قطعات پیش ساخته بتنی هستند که در سایزها و نماهای مختلف ساخته می شوند. کاربرد فیسینگ ها در ساخت سریع و زیبا سازی رمپ پل ها و زیرگذرها و ... می باشد.

قرنیز بتنی

قرنیز پیش ساخته بتنی در اندازه ها و نماهای مختلفی می باشند که از این قطعات در پل ها و زیرگذرها و ... جهت پوشش فضای بین روسازه و بخش زیرین آن استفاده می شود.

نیوجرسی بتنی

نیوجرسی بتنی ، قطعات پیش ساخته بتن با عیار بتن بسیار بالا می باشند که نقش جداکننده را در خیابان ها ، کارگاهها ، پارک ها و محیط های گوناگون ایفا می کنند.

چرا نهاد سیویل را انتخاب کنیم؟

کیفیت بالای محصولات

بتن با کیفیت ، بخاردهی و هیدراسیون مناسب ، شرایط نگهداری و دپوی قطعات و آبدهی عالی

اکیپ متخصص حمل و نصب

حمل تخصصی قطعات و تخلیه پای کار و استفاده از اکیپ های متخصص در نصب

تجربه بالا

بیش از 30 سال تجربه تخصصی در زمینه بتن پیش ساخته

پوشش سراسر ایران

امکان اجرای پروژه در سراسر ایران

جهت مشاوره و وقت ملاقات حضوری با شماره دفتر مرکزی ۲۲۰۳۵۱۳۳ – ۰۲۱ و یا با همراه ۰۹۱۲۲۸۸۵۰۴۶ (پاسخگو ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر) تماس بگیرید.

 

همین الان در هر ساعت از شبانه روز کافیست فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

۱ – تمامی مشخصات شما نزد ما بطور محرمانه محفوظ خواهد ماند و فقط مسئول مربوطه دسترسی لازم را دارد.
۲ – به هیچ وجه شماره شما وارد پنل پیامک نمی شود و فقط جهت ارتباط تلفنی با شما می باشد.

پس با خیال راحت فرم زیر را پر نمایید.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.