انواع قطعات بتنی پیش ساخته

در این مقاله قصد داریم انواع قطعات بتنی پیش ساخته (prefabricated concrete parts) را که در شرکت نهاد تولید می گردد شرح دهیم. با ما همراه باشید.

دیوار بتنی پیش ساخته :

این قطعات از نظر ظاهر به دو نوع زیر تقسیم می شوند :
• یکرو نما
• دورو نما
این دیوارها که جایگزین مناسبی برای دیوارهای آجری و بلوکی هستند دارای مقاومت بالا ، قابلیت جابه جایی ، نصب سریع ، بازار فروش دست دوم و مزایای دیگری هستند. از این دیوارها در کارخانجات ، پایگاه های نظامی ، باغات کشاورزی ، پارک ها ، پارکینگ ها و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
جهت اطلاع از قیمت دیوار بتنی پیش ساخته با کارشناسان شرکت نهاد تماس حاصل نمایید.

دیوار بتنی

وزنه تعادل تاور کرین :

وزنه تعادل بتنی تاور کرین ، قطعه ای از جنس بتن مسلح بوده که با توجه به نوع جرثقیل ، دارای تعداد ، ابعاد و وزن های متفاوتی می باشند.
جهت اطلاع از قیمت وزنه تعادل تاور کرین می توانید با کارشناسان شرکت نهاد تماس برقرار نمایید.

وزنه تعادل تاورکرین

نیوجرسی بتنی :

بلوک نیوجرسی یا جدا کننده نیوجرسی یا دیوار نیوجرسی پیش ساخته (new jersey barrier or new jersey wall) که در ایران به آن بلوک نیوجرسی نیز گفته می شود ، قطعاتی از جنس بتن مسلح بوده که کاربرد آنها جدا کردن مسیر ترافیک جاده ها از یکدیگر است. قابل ذکر است برای مسدود سازی معابر و جاده ها نیز از این نوع قطعات استفاده می شود.
بلوک بتنی ها به گونه ای طراحی شده اند که مانع از عبور اتومبیل به لاین مخالف شده و از تصادفات به اصطلاح شاخ به شاخ جلوگیری به عمل می آورند. همچنین نوع طراحی نیوجرسی ها باعث می شود که در صورت برخورد ماشین با آنها ، آسیب کمتری به خودرو وارد گردد.
جهت مطلع شدن از قیمت بلوک نیوجرسی بتنی با کارشناسان شرکت نهاد تماس بگیرید.

نیوجرسی سیمانی

قرنیز بتنی پیش ساخته :

قرنیز بتنی پیش ساخته در پل های شهری و برون شهری جهت ایجاد نمایی زیبا در ظاهر آنها مورد استفاده قرار می گیرند. این قطعات در آخرین مرحله از ساخت پل ها اجرا شده و هم در رمپ و هم عرشه قابل نصب می باشند. قرنیز پیش ساخته بتنی در ابعاد مختلفی تولید می گردد که ابعاد 1 در 1 متر بیشترین تقاضا را در تولید دارا می باشد.

قرنیز پل

فیسینگ بتنی پیش ساخته :

فیسینگ یا دیوار نما بتنی پیش ساخته در دیواره ی پل های روگذر و زیر گذر و تونل ها استفاده می شوند. این دیوارها جهت ایجاد نمایی زیبا مورد مصرف هستند و نصب آنها ، نیازمند افرادی مجرب می باشد.

دیوار بتنی پل
(قطعات بتنی پیش ساخته)

مطالعه مقالات مربوطه

الیاف بتن
دیوار پیش ساخته بتنی

انواع الیاف بتن

انواع الیاف بتن الیاف بتن در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند که عبارتند از الیاف شیشه ای ، الیاف پلاستیکی ، الیاف

ادامه مطلب »
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *